19 Haziran 2024

Günümüzde en iyi akıllı saat denildiğinde ilk akla gelen Apple Watch Ultra oluyor. Apple’ın ekstrem sporlar yapan kişileri hedef alarak geliştirdiği bu saat premium görünümünün yanı sıra dayanıklılığı ile bir kullanıcının ihtiyaç duyabileceğinin çok daha fazlasını sunuyor.

 

60 metreye kadar su geçirmeye dayanıklılık buna gösterilecek en iyi örnek. Bu kapsamda Watch Ultra için herhangi bir “uygun fiyat” etiketi beklenmiyordu,  fakat son günlerde ortaya çıkan bilgilere göre Apple bu saatin uygun fiyatlı bir versiyonu üzerinde çalışıyor.

 

Uygun fiyatlı Apple Watch Ultra tasarımı!

Twitter’da bir kullanıcının paylaştığı FCC görsellerini incelediğimizde eylem düğmesinden, hoparlör ızgaralarına ve mikrofonların yerleşimine kadar her şeyin Watch Ultra 2 ile aynı olduğunu görüyoruz. Fakat daha detaylı baktığımızda belirgin farklılıklar ortaya çıkıyor.

 

 

Uygun fiyata sahip olacağı iddia edilen bu yeni Watch Ultra’da Watch Series 9 ve daha eski modellere benzeyen siyah seramik bir arka panel olduğunu görüyoruz. Eylem düğmesinin ise yeniden tasarlandığını ve plastik malzemeden üretildiğini görüyoruz.

 

Apple Watch Ultra’da havacılık endüstrisinde kullanılan titanyum malzemenin yer aldığını düşündüğümüzde, bu yeni saat “Ultra” etiketi kullanılmadan piyasaya sürülen uygun fiyatlı bir seçenekte olabilir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir