iPhone 15 serisini ve USB-C portuna geçiş yapan AirPods Pro’yu tanıtan Apple aradan geçen birkaç haftanın ardından yeni ve uygun fiyatlı Apple Pencil ile karşımıza çıktı.
 
Mat bir yüzey ve saklama kolaylığı için iPad’in yanına manyetik olarak yapışan düz bir kenar ile tasarlanan yeni Apple Pencil, not alma, çizim yapma, açıklama ekleme, günlük tutma ve daha fazlası için ideal.
 
Apple Pencil (1. ve 2. nesil) gelişmiş piksel hassasiyeti, düşük gecikme süresi ve eğime duyarlılık desteğiyle altın standardı belirledi ve yeni Apple Pencil da müşterilerin çok sevdiği tüm bu özellikleri sunuyor.
 
Yeni Apple Pencil; Karalama, Notlar ve Freeform’da ortak çalışma gibi iPadOS özellikleriyle harika bir şekilde çalışıyor ve M2 çipe sahip iPad Pro modelleriyle birlikte kullanıldığında daha da yüksek hassasiyet için Apple Pencil ile dokunmadan algılama özelliğini destekliyor.
 
Çıkarılamayan sürgülü kapağın arkasına gizlenen USB-C bağlantı noktası, müşterilerin yeni Apple Pencil’ı eşleştirmek ve şarj etmek için USB-C konnektörü üzerinden tüm iPad modellerine bağlamasına olanak veriyor. Kullanılmadığı zamanlarda iPad’e manyetik olarak yapıştırılarak saklanabilen yeni Apple Pencil, pil tasarrufu sağlamak için uyku durumuna geçiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir