19 Haziran 2024

Netflix’in mobil oyunlar sunacağının açıklanması sonrasında bir diğer heyecan verici gelişme Grand Theft Auto yani GTA tarafında yaşandı. 

 

Klasik GTA oyunlarının yeniden düzenlendiği Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, 14 Aralık’tan itibaren iOS ve Android cihazlarda Netflix abonelerinin kullanımına sunulacak.

 

Grand Theft Auto üçlemesi Android ve iOS’ta

Bu üçleme güncellenen grafikler ve oynayış yapısıyla geliştirilmiş olan  Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas’ı içeriyor.

 

 

Bu sayede oyuncular Liberty City, Vice City ve San Andreas’ın ikonik açık dünyalarını mobil cihazlarında deneyimleyebilecek.

 

Şu anda ön kayıt yaptırabildiğiniz oyunlar için Netflix’e abone olmanız gerekiyor. GTA üçlemesi hem Netflix mobil uygulamasında yer alacak, hem de App Store ve Google Play’de Netflix aboneline ayrı olarak sunulacak. 

 

Netflix’in mobil oyun kütüphanesi son aylarda istikrarlı bir şekilde büyüyor. Aksiyon, macera, bulmaca ve kart oyunu gibi çeşitli türlerde 80’den fazla oyun kütüphanede yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir